Torrius.pl – Pełna anonimowość?

Oto kolejne znalezione przypakiem „naciąganie” w sieci 🙂

torrius.pl

torrius.pl

Tak wygląda strona główna programu torrius.pl. Jedyne co mnie zaskoczyło to pełna anonimowość, więc jak zawsze zajrzałem do regulaminu 🙂 Co się okazało nie jest tak pięknie jak się wydaje.

5. Pobranie pliku instalacyjnego programu Torrius przez użytkownika, instalacja oraz uczestnictwo w programie oznacza akceptację przez użytkownika regulaminu oraz zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Torrius w celach komercyjnych oraz celach związanych z programem Torrius.

6. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z konta założonego na serwerze programu Torrius w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego regulaminu.

8. Cena aktywacji (abonament +200 dni) programu Torrius wynosi 61,50 zł (nr 92550). Przedłużenie abonamentu o 14/30/100 dni wynosi odpowiednio 6,15 zł (nr 75480)/11,07 zł (nr 79480)/30,75 zł (nr 92550).

9. Użytkownik ponosi wyłączną i osobistą odpowiedzialność za bezprawny oraz niezgodny z niniejszym regulaminem sposób korzystania z programu Torrius, z uwzględnieniem odpowiedzialności karnej oraz cywilnej. W przypadku działania użytkownika w sposób niezgodny z obowiązującym prawem, Torrius może przekazać na wniosek sądu, prokuratury lub policji na potrzeby prowadzonego przez nie postępowania dane osoby (w tym IP komputera użytkownika) naruszającej prawo w sposób bezpośrednio lub pośrednio związany z programem Torrius.

12. Użytkownik programu Torrius wyraża zgodę na wysyłanie przez Torrius na konto pocztowe oraz numer telefonu użytkownika programu treści informacyjnych oraz treści o charakterze informacji handlowej pochodzących od Torrius lub innych podmiotów za pośrednictwem i zgodą Torrius.

I jak teraz widzicie waszą „anonimowość”?

7 thoughts on “Torrius.pl – Pełna anonimowość?

 1. kalikst

  Taurrius naciągnął mnie na 25 zł nic nie dając w zamian. Ordynarni oszuści ! W sprawnie rządzonym i praworządnym państwie miejsce dla takich oszustów powinno być nie w sieci lecz za kratami.
  Mam nadzieję, ze doczekamy takich czasów.

 2. Gnatello

  Ten toriuss bo złodzieje i naciagacze wysłałam esemesa niby za 2 zł a musiałam zapłacić 60 zł.Wstawiłam kod i gówno nic się nie właczyło i jeszcze mnie wkurza tta głupia strona która sie pojawia co minuta czy niema na to prawa.

 3. jozek

  Złodzieje-wysłałem sms-a za 0,62 pózniej kazali jeszcze jednego żeby otrzymać kod . Jak sprawdziłem to mnie wykasowali 61.40pln. Złodzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *